cszh-TWenfrdeitjakoplptruskes

Tělovýchovná jednota Sokol Kujavy

 

SOUTĚŽNÍ ROČNÍK 2016
Okresní soutěž žáků sk. B

Sobota 3.9.2016  14:00 Vražné - Kujavy    2:1 
Neděle 11.9.2016 10:00  Heřmanice - Kujavy  3:3
Sobota 17.9.2016 11:00 Kujavy - Jeseník  3:4
Sobota 24.9.2016 14:00 Bravantice - Kujavy  4:2
Sobota 1.10.2016 10:30 Kujavy - Děrné    0:3
Neděle 9.10.2016 12:00 Spálov - Kujavy  5:5
Sobota 22.4.2017 11:00 Kujavy - Spálov  4:3
Sobota 6.5.2017 11:30 Kujavy - Vražné  4:4
Sobota 13.5.2017 11:30 Kujavy - Heřmanice  7:1
Neděle 21.5.2017 14:00 Jeseník - Kujavy  4:3
Neděle 28.5.2017 15:00 Děrné - Kujavy  3:1
Sobota 3.6.2017 12:00 Kujavy - Bravantice  3:10

 

TABULKA

Rk. Družstvo Záp.  +    0   -   Skóre Body
1  Bravantice       12  10  2  0  94:23  32
2  Děrné  12  9  2  1  54:11  29
3  Jeseník  12  6  0  6  41:30  18
4  Vražné  12  5  2  5  34:40  17
5  Spálov  12  4  2  6  55:43  14
6  Kujavy  12  2  3  7  36:46  9
7  Heřmanice  12  0  1  11  8:129  1

 

 

Muži okresní soutěž IV. třída sk. B

Sobota 27.8.2016 14:00 Sokol Kujavy - Družstevník Bravinné    5:2
Neděle 4.9.2016 16:30 Sokol Olbramice - Sokol Kujavy   2:2
Sobota 10.9.2016  13:00 Sokol Kujavy - Rozkvět Heřmanice  5:2
Sobota 17.9.2016 13:00 Sokol Kujavy - FK Lubojaty  3:1
Sobota 24.9.2016 16:00 Tatran Mankovice - Sokol Kujavy  4:1
Sobota 1.10.2016 12:30 Sokol Kujavy - Družstevník Děrné  1:3
Sobota 8.10.2016 12:00 Sokol Kujavy - Tatran Mankovice  1:5
Neděle 16.10.2016 15:00 Družstevník Děrné - Sokol Kujavy  2:0
Neděle 16.4.2017 16:00 Družstevník Bravinné - Sokol Kujavy   0:3 (K)
Sobota 22.4.2017 13:00 Sokol Kujavy - Sokol Olbramice  2:3
Neděle 30.4.2017 16:30 Rozkvět Heřmanice - Sokol Kujavy  1:1
Sobota 6.5.2017 16:30 FK Lubojaty - Sokol Kujavy  3:3

 

 Tabulka

Rk. Družstvo Záp.  +   0    -   Skóre Body Penalty + Penalty -
1 Děrné 12 11 0 1 35:15 30 3 0
2 Olbramice 12 10 0 2 34:14 29 2 1
3 Mankovice 12 8 0 4 34:18 25 0 1
4 Kujavy 12 6 0 6 27:28 17 2 1
5 Bravinné 12 5 0 7 23:28 15 1 1
6 Heřmanice 12 1 0 11 19:42 5 0 2
7 Lubojaty 12 1 0 11 16:43 5 0 2

 IV. třída - nadstavba - skupina 5. - 8. místo

Neděle 14.5.2017 17:00 Bludovice - Kujavy 1:1
Sobota 20.5.2017 14:00 Kujavy - Mankovice 2:3
Sobota 27.5.2017 17:00 Nová Horka - Kujavy 0:1
Neděle 4.6.2017 14:00 Kujavy - Bludovice  1:5
Sobota 10.6.2017 14:00 Kujavy - Nová Horka  3:2
Sobota 17.6.2017 17:00 Mankovice - Kujavy  

 

 Tabulka této soutěže

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body Penalty + Penalty -
1 Bludovice 4  4  0  0 19:4 12 0 0
2 Mankovice 4  2  0 2 12:10 7 0 1
3 Kujavy 5 2 0 3 7:15 6 0 0
4 Nová Horka 5 1 0 4 7:16 2 1 0

  

 

 

 

 

 

Vytisknout

Zpravodaj e-mailem

Dostávejte zpravodaj obce přímo do e-mailu.

Kdykoliv se můžete z odběru odhlásit.