Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Logistické informace pro sázející Alej svobody 2023

Logistické informace pro sázející Alej svobody 2023Vážení podporovatelé, partneři a dobrovolníci, 

velmi si vážíme Vašeho rozhodnutí pomoci s výsadbou Aleje svobody 2023 v Kujavách. 

Níže najdete doplňující informace k akci. 

Logistické informace: 

  • Sejdeme se v sobotu 4. 11. mezi 10:30 a 11:00 ráno u bývalé fary - registrace v Kujavách (bod 2) zde. 
  • U registrace dostane každý číslo stromu, který bude sázet. Čísla budou také na stromech, které budou již rozmístěny v aleji. U registrace si vyzvednete také břidlicovou cedulku s Vámi zvoleným nápisem (pokud jste uvedli v registraci).  
  • Budete-li se dopravovat autem, zaparkujte prosím v areálu fotbalového hřiště - parkoviště 1 (bod 1) zde. Cesta od parkoviště k aleji bude vyznačena směrovkami.  
  • Po slavnostním zahájení (v 11:00) bude následovat samotná výsadba. Před výsadbou budete rozděleni do několika skupin podle čísla Vašeho stromu (vždy 9 stromů ve skupině). Každou skupinu povede zkušený instruktor. Program končí kolem 14:00.  
  • S sebou teplé a sportovní oblečení, pevnou obuv a pracovní rukavice. 
  • Budeme rádi, když na výsadbu přinesete i vlastní kladivo, palici (velké kladivo), rýč a křížový šroubovák. Pokud tuto možnost nemáte, nářadí pro vás bude připraveno. 
  • Na akci pro Vás bude přichystáno občerstvení. Pro každého z vás jsme zajistili porci guláše, klobás nebo párků zdarma. K zakoupení zde bude sortiment kavárny Coolna z Bílovce.  
  • Pokud byste ale chtěli sami nějaké občerstvení připravit, budeme moc rádi. Mnoho z vás v registraci tuto formu pomoci uvedlo. Vzhledem k polním podmínkám nejsme schopni zajistit ohřevy jídla. Jestli donesete bábovku, štrúdl nebo pálenku je zcela na vás.  
  • Akce se koná za každého počasí. Harmonogram výsadby a další informace naleznete zde: www.sazimebudoucnost.cz/Alej-svobody  

Z důvodu vysokého zájmu se může stát, že k jednomu stromu bude přiřazeno více dobrovolníků. Spojovali jsme takto rodiny i přátelé. Jedná se o komunitní akci, a tak věříme, že rádi utužíte rodinné a sousedské vazby. Jeden strom tak může mít více než jednu cedulku s pojmenováním.  

Pro bližší informace se prosím obracejte na andrea.ondrujova@nadacepartnerstvi.cz nebo (+420) 733 114 192. 

Těšíme se v sobotu na Vás!