Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > V sobotu 24. 6. 2023 se koná Den obce Kujavy

V sobotu 24. 6. 2023 se koná Den obce KujavyUž v sobotu 24. 6. 2023 se na kujavském hřišti bude konat výroční Den obce Kujavy, kde společně oslavíme 25 let od osamostatnění a 730 let od založení naší obce. Slavnost bude zahájena ve 14 hodin.

Obec Kujavy pro vás připravila pestrý program, a tak věříme, že si na své přijde opravdu každý. Den obce zahájí děti z místní školy a školky svým tradičním vystoupením, folklórní písně představí novojičínská kapela Hospodský bordel, o zábavu dětí se bude starat myška Klárka a veverka Terka z Divadélka Ententýky. Přehlídku známých valašských písní si pro vás připravily oderské Cérky. Po jejich vystoupení vyhlásíme vítěze v rámci celodenní soutěže pro děti. Večerní program zahájí nadějná kapela Endorfiny. Největší show nás čeká ve 21:00, kdy vystoupí kapela Kabát Revival Live. Celým programem bude provázet a večerní show zajistí Tom Hanzl.

Bude pro vás připraveno také spoustu novinek jako jsou vratné zálohované kelímky na občerstvení, tašky, vaky a láhve s logem obce k zakoupení a mnoho dalšího. Navštíví nás také Policie ČR se svou technikou. Do 18:00 bude umístěn stánek nemocnice AGEL, kde si budete moci nechat vyšetřit krevní skupinu a cukr, změřit tlak nebo se podívat na názornou ukázku, jak postupovat při záchraně života. Nově bude na Dni obce také zmrzlinový stánek s točenou zmrzlinou, tříští, frappé a dalšími letními specialitami. Prodej ostatního občerstvení letos zajišťuje SDH Kujavy.

Program je opravdu nabitý, a tak věříme, že se všichni uvidíme v sobotu 24. června na Dni obce Kujavy na hřišti. Více informací naleznete na vývěskách nebo na Facebooku obce.

Den obce Kujavy 2023