Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Den obce Kujavy 2023 sklidil úspěch

Den obce Kujavy 2023 sklidil úspěchV sobotu 24. 6. 2023 od 14:00 se na kujavském hřišti konaly oslavy výročí 25 let od založení a 730 let od osamostatnění obce Kujavy. Akci zahájil starosta obce Ing. Michal Dresler svým proslovem, ve kterém zdůraznil samostatnost obce a vyjádřil přání, aby občané, spolky, organizace a vedení obce táhli za jeden provaz. Pouze tak je podle něj možné zajistit smysluplný rozvoj obce.

Celý Den obce byl pozitivně hodnocen. Místní škola a školka byly velmi oceňovány za své skvělé vystoupení. Hudební program celého dne odstartovala populární kapela Hospodský bordel, která přilákala mnoho návštěvníků i z širokého okolí. Skvělým zážitkem bylo také vystoupení CM Cérky. Pro děti byl připraven celodenní soutěžní program a divadelní představení, které se ukázalo být skvělou zábavou i pro dospělé. Velkým překvapením byla kapela Endorfiny. Jejich hudba a vlastní autorské písně zaznamenaly obrovský úspěch. Parket se však naplnil až při vystoupení kapely Kabát Revival Live, která předvedla úžasnou rockovou show. Celý den zakončil DJ Tom Hanzl.

Pro návštěvníky byl také připraven bohatý doprovodný program v podobě celodenní soutěže, skákacího hradu, nafukovacího fotbalu, ledové tříště, zdravotnického stanu a mnoha občerstvení. Nicméně začátek akce provázely také problémy. "Mysleli jsme si, že jsme problémy s elektřinou vyřešili po minulých letech. Měli jsme k dispozici několik centrál, ale i tak nás elektřina znovu zaskočila a stage se dlouho nepodařilo zprovoznit. Den obce jsme tak museli zahájit s centrálou v zádech," komentuje potíže s elektřinou starosta obce a dodává, že by celá akce ani nezačala, nebýt skvělé pomoci hasičů Libora Pavlíka, Radima Pavlíka a Jaromíra Mrázka.

Vzhledem ke zpětné vazbě hodnotíme Den obce hodnotíme jako velmi úspěšný. Můžete se o tom sami přesvědčit prostřednictvím fotogalerie.

Fotogalerie