Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Rohlik.cz nyní dováží i do Kujav

Rohlik.cz nyní dováží i do KujavMáme pro vás dobrou zprávu – před pár dny začal totiž Rohlik.cz rozvážet nákupy i do obce Kujavy. Díky tomu si mohou naši obyvatelé teď jednoduše a rychle nakoupit online a Rohlik.cz jim jejich nákup do pár hodin přiveze až ke dveřím, a to i během víkendů a svátků.

Na Rohlíku najdete sortiment jako v žádném jiném supermarketu. Odlišujeme se velkou nabídkou převážně lokálních farmářských produktů (ovoce, zeleniny, mléčných výrobků i masa) za cenu nefarmářských, nabízí ale i supermarketový sortiment, potřeby pro domácnost, kosmetiku, Benu lékárnu, či krmivo pro vaše mazlíčky. Skvělé jídlo musí být maximálně čerstvé a kvalitní. Ovoce či zelenina může být z pole na vašem stole již za 6 hodin, protože s farmáři Rohlik.cz spolupracuje dlouhodobě a napřímo. Kvalitu zboží každý den pečlivě kontroluje a ručí za teplotní řetězec až k vašim dveřím - zmrzlina, kterou si objednáte, opravdu dorazí jako zmrzlina.

Rohlík není jen boží jídlo, ale také boží služba. Kurýři doručují v hodinových slotech. Jakkoliv velký je váš nákup, vynesou vám jej třeba do desátého patra a u větších nákupů je doprava vždy zdarma. To vše dělá Rohlik.cz s důrazem na ekologii, a udržitelnost. Jeden kurýr vozí až 13 nákupů, jezdí na CNG či čistě na elektřinu. Objednávat si můžete i do vratných tašek. Rohlik.cz sleduje i nové trendy v udržitelném stravování, na Rohlíku naleznete nejširší Plant based sortiment ze všech supermarketů.

Jak na objednávku, příp. více informací naleznete v přiloženém letáku.